Feriehus Polača
Polača 212A, Biograd

Gjestevurderinger basert på 2 kommentarer

Utmerket! 5/5

Kategorisering

Kapasitet

6 personer

Objektoverflate

110 m2

Hageoverflate

2050 m2

First/Last minute

Overnattingsbeskrivelse

Dette er et sted hvor du kan slappe av og sove i stillhet etter en aktiv sommerdag. Gjestene har hele huset og hagen til disposisjon. Kjære gjester, et to-roms feriehus er til leie i Polača, Zadar County. 11 km fra havet og vakre strender. Polača ligger mellom tre nasjonalparker og ved siden av naturparken Vrana Lake, så fans av aktiv turisme vil også finne noe for seg selv. Mulighet for å leie en quad ATV og organiserte turer i Ravni Kotari, sykle på merkede stier, fotturer, fotturer, fiske og fugletitting i naturparken Vrana Lake, etc. I landsbyen er det familierestauranter som vil tilberede lokale spesialiteter for deg med forhåndsvarsel, og du vil nyte dem med toppkvalitetsviner og olivenolje fra denne regionen. Landsbyen har en tennisbane, fotball- og basketballbaner, lekeplasser, en pizzeria, gatekjøkken, flere kafeer, ulike familiegårder hvor du kan kjøpe lokale produkter, kjente øko-sertifiserte vingårder og olivenoljemøller. Huset er godt utstyrt med alt du trenger for et hyggelig opphold. Den har vaskemaskin, tørketrommel og oppvaskmaskin, åpen grill, WiFi, Netflix, Android TV, brettspill, leker for små barn osv. På gårdsplassen til huset er det en vingård og en olivenlund og nok plass til å parkere flere biler. Den har også en garasje som i dag brukes til å oppbevare sykler, hagemaskiner og andre husholdningsartikler. Etter ønske kan den tømmes dersom du ønsker å ha plass til bil eller motorsykler. To sykler, en elektrisk Cube Bosch og en vanlig MTB er tilgjengelig for gjestene gratis. Dersom du ønsker flere sykler, vennligst spesifiser i forespørselen ved bestilling. Huset er omgitt av vingårder og olivenlunder, og den første naboen er 50 meter unna, så personvernet er garantert. Ikke bekymre deg hvis du vil sosialisere høyere, det vil ikke plage noen eller bare nyte stillheten, valget er ditt. Verten vil sørge for at du ikke mangler god vin. Tunet er inngjerdet, arealet er litt mer enn 2000m2. Kjæledyr er velkomne! Avstanden til nærmeste dagligvarebutikk er 300 meter, men hver morgen er det en «omreisende butikk» hvor du kan kjøpe daglige nødvendigheter inkludert deilig ferskt brød, burek, bakverk og drikke på dørstokken. Avstanden til et større kjøpesenter er 8 km, en 10-minutters enkel kjøretur, sentrum av Biograd. Ikke glem å besøke Benkovac, en vakker gammel kroatisk by som ligger 10 km nord for Polača og besøk dens attraksjoner, museum, festning, vakkert dekorerte kafeer og restauranter. En spesiell attraksjon i Benkovac er den kjente Benkovac-messen som finner sted hver 10. i måneden. I lenken under kan du se attraksjonene i Ravni Kotari, sykkelstier, steder du må besøke og en beskrivelse av dette området. Jeg anbefaler deg også å laste ned applikasjonen Ravni Kotari turistråd. Så hvis du er interessert i å tilbringe en ferie i en landlig idyll og innen rekkevidde av sommerras og vakre strender, ta kontakt. Du vil ikke bli skuffet, og du vil komme tilbake hvert år.


Funksjoner og utstyr

  • Internet (WiFi)
  • Parkering
  • Klimaanlegg
  • TV
  • Utstyrt kjøkken
  • Grill

Boenheter

Last Minute
Feriehus Polača, Biograd - Feriehus Polača

Feriehus Polača

ID
13354039

Overflate: 110 m2
Maks personer: 6
Rom: 2
Baderom: 1

Pris

50 € - 120 €


Betaling og vilkår for reservasjon

Turistskatt

Inkludert i prisen

Innsjekking

fra 15:00 h

Utsjekking

til 10:00 h

Forskuddsbetaling (depositum)

25% av full pris på forhånd som depositum

Avbestillingsregler for reservasjoner

  • Strenge vilkår for kansellering av reservasjonen

Betalingsmetoder

  • Kontanter (ved ankomst)
  • Bankoverføring (Internett-bank)

Avstander

  • Hav 10 km
  • Strand 10 km
  • Sentrum 10 km
  • Matbutikk 400 m
  • Restaurant 10 km
  • Bank/Minibank 1.5 km
  • Apotek 1.5 km
  • Sykehus/Lege 300 m
  • Postkontor 1.5 km
  • Bensinstasjon 2 km
  • Idrettsbaner 400 m
  • Busstasjon 100 m
  • Togstasjon 30 km
  • Flyplassen 20 km

Plassering på kartet


Kommentarer og rangeringer
Feriehus Polača

Generell gjestevurdering
5/5

Valentina i Doris
Gross-Gearu,Ogulin, Njemacka,Hrvatska

Feriehus Polača , 07.2025.

Vurdering:(5/5)

Ljetovanj 2025

Svaki komentar bi bio suvisan osim da je sve bilo savrseno od kuce ,domacina ,mjesta..sve je bilo kako smo i dogovorili tj kcer je dogovorila s g.Denisom cak i vise ..gospođa Andela nas je docekala ljubazno ..svjeze voce na stolu u frizideru sokovi i voda ,kava za aparat ma sve..i najbitnije cijena je bila sasvim pristupacna ? Zelimo Vam i dalje puno uspjeha? i vidimo se sigurno opet makar da se javimo i popijemo kavu ?

Les mer
Vis norsk oversettelse

Jorge
Madrid, España

Feriehus Polača , 06.2023.

Vurdering:(5/5)

Vacaciones verano

Una estancia maravillosa, muy bien situada, tranquila al estar apartada pero a muy pocos minutos de la zona céntrica con todo el ambiente. La costa maravillosa y el sitio muy bonito. Muy recomendado.

Les mer
Vis norsk oversettelse

Send forespørsel
First/Last minute

Denis R.

Denis R .

Vert Basic

Annonsør siden 2025.
Siste innlogging : 18.08.2025.
Annonsevisninger: 6914


Kjære gjester, min familie og jeg ønsker dere velkommen i vårt lille, landlige feriehus. Jeg håper du vil oppleve glede under oppholdet i denne autentiske kroatiske landsbyen med gode og enkle, store ❤️ mennesker. Ser etter å høre fra deg, Anđela, Paola, Korina & Denis

Mobiltelefon
+385922900108

Vi snakker
Kroatisk, Engelsk

Nettsted
www.visitravnikotari.com/en/na ...

Kontakt skjema
(direkte kontakt med overnattingsstedet!)


Utvalgt innkvartering

Anbefalt privat overnatting i Biograd

Mal Biograd

Privat innkvartering og turistguide Biograd
Mago - Leiligheterkroatia.com (Laganini.com) maskot

Kontakt

Kalender

Forespørsel